11 грудня 2021, 08:01

Окупанти "ДНР" затримали "мера" Макіївки Голощапова – перші подробиці

В окупованому місті Макіївка так зване "МВС ДНР" затримало "міського голову" Сергія Голощапова.

Окупанти "ДНР" затримали "мера" Макіївки Голощапова – перші подробиці

10 грудня працівники "Управління по боротьбі з економічними злочинами та корупцією МВС ДНР" і "генеральної прокуратури" затримали "голову адміністрації" Макіївки, фігуранта сайту "Миротворець" Сергія Голощапова. Колаборанта підозрюють у корупції.

"Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за п. "б" ч. 4 ст. 344 КК "ДНР"", – йдеться у повідомленні.

За непідтвердженими даними, 44-річному уродженцю Запоріжжя Голощапову загрожує великий штраф із забороною обіймати певні посади строком до 3 років або в'язниця терміном від п'яти до десяти років зі штрафом у розмірі 60-кратної суми хабаря.

У місті "мер" відомий бездіяльністю й ігноруванням місцевих проблем. Так, за час його каденції дороги перетворилися на непроїзні вибоїни та купини, двори завалені сміттям через проблеми з його вивезенням, значно збільшився відтік населення.

Сам Голощапов навіть звертався до городян із проханням не виїжджати у РФ і вільну Україну, тому що невдовзі міський бюджет не буде кому наповнювати.

До слова, цими днями голову адміністрації Радянського району Макіївки Володимира Гізоєва звільнили без пояснення причин. Як пише ТГ-канал "В Макеевке|В Донецке|Новости|", йому видали на руки документи та сказали забиратися на всі чотири сторони по-доброму.

Нагадаємо, у соціальних мережах обговорювали відео з окупованої Макіївки, на якому показані кадри заваленого сміттям парку у самому центрі міста. Одна з макіївчанок звернулася до так званого "мера" міста Сергія Голощапова з проханням навести лад.

Крім того, у місті виходять із ладу комунальні комунікації. На місцях поривів труб утворюються величезні калюжі, які використовують як місця для купання.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини