10 грудня 2021, 21:03

Зеленський заговорив про можливий референдум щодо Донбасу та Криму: "Точно радитимуся"

Володимир Зеленський не виключив проведення референдуму щодо Донбасу чи Криму.

Зеленський заговорив про можливий референдум щодо Донбасу та Криму: "Точно радитимуся"

Президент України Володимир Зеленський може винести питання щодо ситуації на Донбасі чи у Криму на всеукраїнський референдум. Терміни озвучувати Гарант наразі не береться, як і не готовий назвати, яке саме питання буде поставлене українцям.

"Тут питання не у статусі. Це може бути щодо Донбасу, щодо Криму, це може бути загалом щодо припинення війни. Так може бути, що якась країна запропонує нам ті чи інші умови. Сьогодні цього немає точно. У мене немає секретів від суспільства. Я такими речами не жартую. Але якщо буде такий складний виклик, точно радитимуся з громадськістю", – заявив Зеленський.

Також президент України не виключає створення окремого формату прямих переговорів із Володимиром Путіним щодо Донбасу.

Як повідомлялося раніше, під час переговорів із Джозефом Байденом президент України виключив можливість заморожування конфлікту на Донбасі. Зеленський розраховує врегулювати війну дипломатичним шляхом за підтримки союзників.

Тим часом Росія погрожує Європі протистоянням, якщо Україна набуде статусу члена НАТО. Крім цього, Кремль зважився на чергову провокацію в Азовському морі, завдавши удару по українській економіці.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини