8 грудня 2021, 15:22

Гордон потрапив у новий скандал у прямому етері: соцмережі звинуватили журналіста в обмані

Гордон видав пост проросійського Телеграм-каналу "Шептун" за аналітичну записку СБУ.

Гордон потрапив у новий скандал у прямому етері: соцмережі звинуватили журналіста в обмані

Журналіст Дмитро Гордон потрапив у новий скандал у зв'язку із заявою, яка пролунала в етері телеканалу "Україна 24". З'ясувалося, що Гордон видав пост проросійського Телеграм-каналу "Шептун" за аналітичну записку співробітників СБУ, які нібито зливають інформацію.

Пост у проросійському ТГ-каналі "Шептун" з'явився вдень, а вже ввечері за кілька годин в етері телеканалу Гордон зачитав його дослівний текст із Telegram-повідомлення та заявив, що це аналітична записка, яка надійшла йому із СБУ.

У кадр трансляції також потрапив аркуш із текстом, який читав Гордон: він повністю збігається із повідомленням Телеграм-каналу "Шептун".

"В аналітичці СБУ, за яку Гордон видав пост проросійського ТГ-каналу, найбільше сподобалися звороти типу "спустив собак". Саме так і пишуть СБУшники", – коментують користувачі соціальних мереж.

Напередодні в етері "Україна 24" Гордон заявив, що за інформаційною компанією у ЗМІ проти журналіста стоїть президент Володимир Зеленський, який нібито образився на Гордона за критику на свою адресу. У прямому етері Гордон зачитав текст, який, за його словами, є "аналітичною запискою СБУ".

Раніше у соціальних мережах обговорювали діаметральну зміну позиції журналіста Дмитра Гордона щодо роботи апарату РНБО та його керівника Олексія Данілова, яких журналіст ще нещодавно називав "верхом роботи українського патріота".

Раніше Гордон нецензурною фразою прокоментував пресмарафон Зеленського.

Журналіст і блогер Сергій Лещенко виступив зі звинуваченнями на адресу журналіста Дмитра Гордона, який на одному з етапів своєї кар'єри активно рекламував золоті піраміди Ю Шинсе під виглядом чудодійного засобу, який нібито здатний лікувати та зцілювати людину від усіх хвороб, включно з онкологією.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини