8 грудня 2021, 14:03

"Вам робити більше нічого?" – Савченко поскандалила з Бутусовим у прямому етері

На думку Савченко, Бутусов не мав права стріляти з гаубиці та порушив статут ЗСУ.

"Вам робити більше нічого?" – Савченко поскандалила з Бутусовим у прямому етері

У соціальних мережах обговорюють конфлікт журналіста Юрія Бутусова та колишнього депутата Надії Савченко, яка висунула журналісту претензії під час прямого етеру на каналі "Україна 24". На думку Савченко, Бутусов не мав права стріляти з гаубиці, чим порушив статут ЗСУ.

"У мене питання до пана Бутусова: хто Вам дозволив як цивільній особі підходити до гаубиці та робити з неї постріли? Скажіть, будь ласка, прізвище цієї людини, яка має понести відповідальність", – звернулася до журналіста Савченко.

У відповідь Бутусов, якого включили до етеру по відеозв'язку, відповів, що вважає себе захисником України та не зобов'язаний нести кримінальну відповідальність за стрілянину зі зброї.

Відповідаючи на репліку, Савченко заявила, що Бутусов ніколи не служив у ЗСУ і не знає, що в українській армії існує статут, якого військовослужбовці зобов'язані дотримуватися у мирний і воєнний час. За її словами, Бутусов підставив захисників України, опублікувавши відео стрілянини з гаубиці.

"Чому Ви підставили захисника Вітчизни, Вам робити більше нічого? Ми говоримо про постріл зі зброї, яка перебуває на озброєнні ЗС України", – заявила вона.

У відповідь на новий закид Бутусов заявив, що Савченко помиляється та демонструє багато зайвих емоцій.

Відомий британський військовий журналіст і документаліст Джейк Ханрахан, який висвітлює бойові дії у різних світових конфліктах, розкритикував вчинок українського журналіста Юрія Бутусова, який напередодні опублікував кадри стрілянини з артилерійської зброї "Д-20".

Ті, хто стоїть за Бутусовим, готують його ліквідацію з метою зробити з нього "сакральну жертву" та спровокувати бунт проти Зеленського, вважає Арестович. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він розкритикував вчинок журналіста, який напередодні опублікував відео стрілянини з артилерійської зброї у військовій формі. За його словами, своїм вчинком Бутусов підставив Україну, українську армію та журналістів, які, згідно з кодексом професії, не мають права брати до рук зброю.

Раніше, 28 листопада, у ДБР заявили, що справа проти українського журналіста Бутусова не має жодного стосунку до політики та президента України.

Нагадаємо, на думку Арсена Авакова, справа проти Бутусова – це ще один акт боротьби уряду країни проти інакомислення.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини