8 грудня 2021, 09:12

У Зеленського відреагували на результати переговорів Байдена з Путіним

Київ підтримує заклик американського президента Джо Байдена до президента РФ Володимира Путіна.

У Зеленського відреагували на результати переговорів Байдена з Путіним

У Вашингтоні розкрили перші деталі бесіди у режимі онлайн президентів США та Росії Джозефа Байдена та Володимира Путіна.

Двогодинні переговори лідерів двох країн 7 грудня пройшли в очікуваному руслі, і жодних нових тез не прозвучало. Точку зору Києва із цього приводу висловив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк.

"Переговори президентів Байдена та Путіна не дали сенсації та є, швидше, проміжним аналізом того, що відбувається у тій частині глобального порядку денного, що стосується США, союзників і партнерів Америки", – цитує його "Інтерфакс-Україна".

За словами радника голови ВП, Україна підтримує заклик Байдена до Путіна "повернутись до дипломатичних інструментів і забезпечити деескалацію у регіоні".

"Ми координуватимемося і надалі з американською владою для досягнення конкретних результатів на користь України <…> Очікуємо, що результатом діалогу буде посилення дипломатичної активності для надійної деескалації у нашому регіоні", - додав Подоляк.

Крім того, він зазначив "тональність заяв і базових позицій американських політиків однозначно на користь Києва" та подякував главі Білого дому за непохитну підтримку суверенітету та територіальній цілісності України.

Нагадаємо, Кремль оприлюднив свою версію двогодинних переговорів президентів США та РФ Джозефа Байдена та Володимира Путіна.

Раніше Білий дім уточнив, що лідери "доручили своїм командам вжити заходів".

Автор: Марина Журавлева

Останні новини