6 грудня 2021, 13:49

У Києві таксист висадив пасажирів, які заявили про ненависть до української мови: відео з'явилося у Мережі

У Києві таксист відмовився везти пасажирів, які заявили, що ненавидять українську мову.

У Києві таксист висадив пасажирів, які заявили про ненависть до української мови: відео з'явилося у Мережі

У Києві таксист відмовився везти пасажирів, які заявили, що ненавидять українську мову. Скандальною заявою відзначилася жінка, яка сиділа на задньому сидінні автомобіля. Водій негайно зупинив машину та попросив обох пасажирів покинути салон автомобіля.

Відео інциденту публікує Телеграм-канал "Український діалог".

Після заяви водія про те, що поїздку закінчено, пасажири вчинили скандал у салоні авто та почали погрожувати працівникові служби таксі. Чоловік, який сидів на передньому сидінні, почав ображати таксиста та погрожувати йому, вимагаючи, щоб той продовжив поїздку.

Проте водій був непохитний і відмовився виконувати замовлення.

Лаючись і обурюючись, пасажири змушені були покинути салон автомобіля, продовжуючи вигукувати образи на адресу таксиста.

Відео викликало велику кількість суперечок серед користувачів соціальних мереж. З'ясувалося, що молодик приїхав до Києва з Хмельницької області. Більшість українців підтримала рішення висадити пасажирів, а також вказала на ввічливий тон і спокій водія.

При цьому новину активно розповсюджують і російські Telegram-канали, які висловлюють обурення на адресу водія. Аудиторія вважає, що незабаром водія почнуть показувати на російських телеканалах, розганяючи антиукраїнську пропаганду.

Як повідомлялося раніше, у Харкові продавець одного з кіосків відмовилася обслужити покупницю українською. На всі прохання вона відповідала хамством і лайкою. У результаті продавець забрала у покупця пакет із товаром і кинула назад 100 гривень, заявивши, що вона приїхала з Росії та не має наміру вчити українську мову.

Крім того, таксист у Харкові образив пасажирку за те, що вона говорила українською мовою. Майже 20 хвилин він висловлював їй претензії.

А футболіст Роман Яремчук, який виступає за португальську "Бенфіку", відмовився давати інтерв'ю московському журналісту російською мовою.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини