3 грудня 2021, 10:05

У разі вторгнення в Україну Захід готує "удар" по Росії за трьома напрямами

Розроблено антиросійський план удару у трьох напрямах у разі вторгнення РФ в Україну.

У разі вторгнення в Україну Захід готує "удар" по Росії за трьома напрямами

Учора, 2 грудня, глава МЗС України після засідання Ради МЗС ОБСЄ у Стокгольмі розповів про план протидії Росії, якщо Путін все ж таки зважиться ввести своє військо в Україну.

На своїй сторінці у Facebook міністр опублікував 9-хвилинне звернення до українців. 

Кулеба наголосив, що у країнах НАТО вже розроблено конкретні кроки щодо протидії агресії з боку Росії.

Захід детально обговорює конкретні кроки, які будуть спрямовані на Росію у разі можливого вторгнення. На засіданні ОБСЄ Москві дали зрозуміти, що на неї чекають серйозні санкції, яких раніше ще не було.

Кулеба заявив, що щодо Росії вже розроблено пакет економічних санкцій. Щодо Росії Захід працює за трьома напрямами.

Захід спробує донести до Кремля, що вторгнення в Україну спричинить серйозні наслідки для самої Росії. Потім будуть економічні санкції, які боляче вдарять по Росії. І найголовніше – це зміцнення військової співпраці України із країнами Заходу.

На цьому етапі найголовніше те, що країни Заходу доносять до Росії дуже чіткі сигнали: перш ніж нападати, Москві треба двічі, а то й тричі добре подумати про наслідки.

Варто зазначити, під час засідання ради МЗС ОБСЄ Лавров на можливе запровадження нових серйозних санкцій проти Росії заявив, що "все буває вперше".

Раніше прес-секретар глави МЗС України Тихий виклав у Мережу фото із засідання ОБСЄ, де Лаврову відвели окреме місце на самоті.

Нагадаємо, за словами Кулеби, президент Росії має задуматися про наслідки, якщо раптом він наважиться на вторгнення в Україну.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини