29 листопада 2021, 18:33

Невістка Кернеса Привалова через місяць після скандалу знову образила українців

Через місяць після того, як невістка ексмера Харкова Кернеса Юлія Привалова потрапила у скандал через анекдот про "банд****ців", вона знову образила українців.

Невістка Кернеса Привалова через місяць після скандалу знову образила українців

Бізнесвумен Юлія Привалова звинуватила українців у патріотизмі та єдності нації у боротьбі із сепаратистами, колаборантами та всіма, хто ображає країну.

Після того, як у жовтні невістка померлого міського голови опублікувала фото з Червоної площі у Москві, супроводивши його анекдотом, що ображає українців, від кондитерських виробів її компанії ТМ Yaro почали відмовлятися великі магазини. Через місяць Привалова назвала таку політику "дебілоїдною".

"Це дебілоїдна політика радикально налаштованої меншості, яка дуже криклива, розлючена, ведена, керована... Вони уявили, що можуть руйнувати та знищувати не тільки бізнеси інших людей, а й самих людей", – написала підприємниця.

За її словами, скандал зламав її дух і справу всього життя. При цьому своїм кривдникам вона рекомендувала "лікуватися, розвиватися", а також брати приклад із земляків, які "є патріотами не на словах". Однак вона не уточнила, яке саме має відношення до патріотів і чому дозволяє собі принизливо відгукуватися про земляків і ще й під час поїздки до Росії.

"Їм потрібно, щоб я ревіла, бажано у вишиванці та з вінком на голові, розмовляючи українською мовою у полі з "чорнобривцями" та під пісню Бандери, але вибачте, кого розчарувала", – повідомила Привалова.

Пізніше у своїх соцмережах бізнесвумен написала, що не всі її клієнти відмовилися від співпраці.

Нагадаємо, інтернет-магазин Rozetka зняв з продажу всю продукцію ТМ Yaro, підтримавши бойкот українців щодо Юлії Привалової.

А сама компанія ТМ Yaro вибачилася після резонансу, заявивши про свою проукраїнську політику.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини