25 листопада 2021, 16:23

МЗС: Україна знову попросить озброєння у Німеччини

Навесні у Німеччині спалахнула полеміка навколо постачання зброї Києву: керівництво Меркель відмовилося від постачань.

МЗС: Україна знову попросить озброєння у Німеччини

Керівництво нашої держави відновлює діалог щодо постачання зброї з новим керівництвом ФРН, запевнив сьогодні голова МЗС Дмитро Кулеба на брифінгу, передає Діалог.UA.

У зовнішньополітичному дипвідомстві не вбачають перешкод для постачання зброї та посилення вітчизняної оборони з будь-якої країни світу. Дипломат пообіцяв вести переговори з новим керівництвом ФРН із цього питання.

Також він розповів про партнерство у військовій галузі з іншими державами, провідним компаньйоном, як і раніше, залишаються США. За словами Кулеби, підтримка передбачає постачання зброї та бойової техніки, обладнання, снарядів, патрульних катерів класу Island, багатозадачних легкових машин високої прохідності, ПТРК, розвідзасобів, РЕБ, ПНО, оптики, комунікаційних пристроїв та іншого.

За оцінкою міністра, лише цього року матеріально-технічна підтримка від Штатів склала понад $130 млн, до того ж зброю у нашу країну постачає і Канада, зокрема обладнання для розмінування та транспорту, наприклад спецавтомобілі Ford Transit і Ranger.

Кулеба додав, що з нашою державою також взаємодіють у військово-технічній сфері й інші країни. Він підкреслив, що українські дипломати роблять усе можливе для того, щоб ЗСУ стали сильнішими, а відтак стримували РФ від атак.

Нагадаємо, Кулеба звернувся до Німеччини на тлі підписання коаліційної угоди без згадки "ПП – 2".

Також голова МЗС розповів, про що має думати Путін, згадуючи Україну.

Напередодні українська делегація під час засідання ТКГ назвала Росію стороною конфлікту на Донбасі.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини