24 листопада 2021, 10:38

Україна розгорнула спецоперацію "Полісся": на кордоні з Білоруссю з'являться безпілотні комплекси

Нацгвардія, Національна поліція, ЗСУ та прикордонна служба розпочали контроль на кордоні, де висока ймовірність спроби прориву нелегальних мігрантів.

Україна розгорнула спецоперацію "Полісся": на кордоні з Білоруссю з'являться безпілотні комплекси

На українсько-білоруському кордоні увечері у вівторок, 23 листопада, розпочалася спецоперація "Полісся".

Про це Діалог.UA повідомляє, посилаючись на прес-центр Держприкордонслужби України.

Головною метою цих заходів є не допустити попадання на українську територію нелегальних мігрантів із Білорусі.

Як зазначив перший заступник голови ДПСУ Володимир Никифоренко, для патрулювання та моніторингу кордону планують задіяти безпілотні авіаційні комплекси.

Спільно з представниками поліції, Нацгвардії, а також ЗСУ буде опрацьовано план реагування на можливе ускладнення ситуації на тлі "міграційної кризи".

"У межах контрольованих прикордонних районів буде виставлено контрольні пости на автомобільних дорогах і проводитиметься патрулювання основних шляхів до державного кордону, перевірки автобусних і залізничних станцій", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 19 листопада військові України провели маневри на кордоні з Білоруссю. У них взяли участь підрозділи швидкого реагування Нацгвардії, які напередодні перекинули на цю ділянку.

Раніше у Мережі з'явилися кадри з білорусько-польського кордону, на яких прикордонники з Білорусі намагаються обмінятися сигаретами із колегами з Польщі.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини