23 листопада 2021, 14:16

У Раді розповіли, як іноземні військові можуть бути розміщені в Україні

У разі вторгнення російської армії в Україну Верховна Рада може дати добро на розміщення у країні іноземних військовослужбовців.

У Раді розповіли, як іноземні військові можуть бути розміщені в Україні

Депутат від "Слуги народу" Федір Веніславський розкрив деталі, як іноземні війська можуть бути розміщені на території України. Для цього досить дозволів із боку українського Парламенту.

Сьогодні, 23 листопада, у прямому етері на телеканалі "Україна 24" у програмі "Сегодня" Веніславський зізнався, що дозвіл на розміщення у країні іноземного військового контингенту дає рішення Верховної Ради.

Він нагадав, що цього року депутати Ради не заперечували проти тимчасового розміщення в Україні іноземних військ, коли відбувалися військові навчання. Однак у разі НП депутати без проблем внесуть зміни до постанови про перебування на території України іноземних військових формувань.

Проте сам Веніславський упевнений, що допомога з боку Заходу буде не у вигляді військовослужбовців, а у вигляді зброї. Депутат розуміє, що солдати інших країн не воюватимуть за чужі інтереси, а робитимуть це ЗСУ, але за допомогою зброї від Заходу. Однак і це буде хорошою допомогою. Також не варто забувати, що Захід обов'язково допоможе на дипломатичному фронті та на економічному.

Журналісти Bloomberg повідомляли, що Росія розглядає кілька варіантів нападу на Україну. У Кремлі все заперечують і заявляють, що Київ нарощує свої сили, щоб повернути Донбас за допомогою зброї.

Раніше ми повідомляли, що американський військовий експерт Денні озвучив перші кроки НАТО у разі вторгнення Росії до України.

Нагадаємо, Пєсков заявив, що це не Росія збирається напасти на Україну, а Київ на "ДНР" і "ЛНР", саме тому вона просить у Заходу допомогу у вигляді зброї.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини