22 листопада 2021, 13:04

Аваков і Ко натякнули на "хрестовий похід": "Це саме те, про що ви подумали"

Аваков натякнув на хрестовий похід, показавши на фото свою нову команду "вікінгів".

Аваков і Ко натякнули на "хрестовий похід": "Це саме те, про що ви подумали"

Колишній глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter опублікував неоднозначну фотографію у компанії відомих політиків і журналістів, натякаючи на виклик на адресу української влади. На фотографію потрапили 6 людей, які відомі своїми критичними поглядами щодо чинного президента Володимира Зеленського.

На знімку, крім Авакова, дитячий лікар Євген Комаровський, телеведучий Савік Шустер, журналіст Дмитро Гордон, бізнесмен і продюсер Шустера Павло Єлізаров і колишній прем'єр України Володимир Гройсман. У руках кожен із них тримає бутафорську холодну зброю середніх віків, включаючи сокири, мечі та щит, який, усміхаючись, тримає у лівій руці Гордон.

"Так-так, це саме те, про що ви подумали..." - прокоментував фотографію Аваков.

Користувачі соціальних мереж вважають, що Аваков оголосив "хрестовий похід" на команду президента Володимира Зеленського. Присутні на фото регулярно з'являються на телеканалі "Україна 24" із різкою критикою щодо президента Володимира Зеленського та його команди.

Соцмережі жартують, що на знімку не вистачає колишнього спікера Дмитра Разумкова, який міг не потрапити до кадру.

Раніше у Мережі з'явилася інформація про можливе створення нової партії, членами якої будуть Разумков, Аваков, Гройсаман, Комаровський і Гордон.

Раніше колишній глава МВС України Арсен Аваков сказав, що незабаром Володимир Зеленський і його команда підуть з керівних посад.

Нагадаємо, радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що критичні слова Авакова не стали несподіванкою для Банкової. Колишній глава МВС розраховує на забудькуватість суспільства, яке "має зробити вигляд, ніби чує ці заяви не від людини, яка ще буквально вчора була владою".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини