18 листопада 2021, 12:51

Разумков потрапив у новий скандал у Раді: соцмережі обурені

Проросійські ЗМІ активно включилися у розкручування проєкту ексспікера Дмитра Разумкова, що обурило соцмережі.

Разумков потрапив у новий скандал у Раді: соцмережі обурені

У соціальних мережах звернули увагу на активне просування нового проєкту ексспікера Дмитра Разумкова з боку групи проросійських ЗМІ. Напередодні Разумков представив у Раді своє нове міжфракційне об'єднання "Розумна політика", що активно висвітлювали представники ЗМІ із проросійським шлейфом впливу.

Аудиторії Мережі це здалося вкрай підозрілим.

У соцмережах користувачі зазначають, що Разумков сформував свій медіапул із проросійських каналів, деякі з яких перебувають під санкціями. На такий ескорт звернули увагу журналіст Олексій Братущак і Телеграм-канал "Телекошмар".

"Разумков представив своє міжфракційне об'єднання. Слід звернути увагу, які медіа зацікавила ця мегаподія. Ось повний список:

- проросійський телеканал "НАШ";

- ахметівський телеканал "Україна – 24" (це зараз МедведчукТВ-лайт);

- проросійські "Вести.юа";

- проросійське "Новое издание" (так тепер називається "Шарій.нет");

- патріотичний і незалежний від олігархів телеканал "Прямий" (кому там Порошенко передав акції, що тепер канал потрапив у таку кампанію).

На цьому брифінгу Разумков ще раз повторив: "Люди у нас розумні, люди все бачать". Він це кілька разів на день каже.

Сподіваюся, що інформаційну підтримку Разумкова з боку проросійських медіа також побачать. І всі зрозуміють...

PS: Ой, забув ще одного учасника брифінгу – проросійський сайт "Страна". Наразі команда мрії Разумкова у повному складі"– зазначив Братущак.

"Це не просто підтримка від медіа, які пов'язані з Росією або дружні з олігархами, що мають партнерство/порозуміння з Медведчуком/Москвою. Це тактика на створення політичної сили, орієнтованої на російськомовний електорат і явно неконфліктної для Москви. Спробуйте знайти, наприклад, у соцмережах Разумкова привітання з 14 жовтня. Не знайдете, хоча це День захисників і захисниць України. А чому? Хм-хм. Спробуйте знайти якісь справедливо неприємні для Росії висловлювання чи дії Разумкова. Не знайдете. Дмитрук у нього там у МФО – це теж не випадковість Це орієнтування на відповідний електорат. А пам'ятаєте візити Разумкова до регіонів, поки він ще був спікером? Придивіться – там також була своя логіка. Людина знає, що не візьме національний електорат, тож намагається втягнутися у конкретну нішу. А у цій ніші не можливо працювати без порозуміння з Москвою і з тими суб'єктами на кшталт Медведчука та Ахметова, медіа яких просувають відповідний порядок денний", – зазначає Телеграм-канал "Телекошмар".

Поділяє побоювання щодо Разумкова і журналіст Денис Казанський.

"Цікаве спостереження. Схоже, у "ОПЗЖ" з'являється конкурент", – зазначив він.

Як повідомлялося раніше, Рада звільнила Дмитра Разумкова з посади спікера 7 жовтня після неодноразових заяв голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії про підготовку рокірувань у владі. Однією з причин рішення Парламенту ЗМІ називали невдоволення Банкової надмірною політичною самостійністю спікера. На Банковій запевняють, що розколу у політсилі немає.

Новим головою Парламенту став Руслан Стефанчук.

Вже після відставки Дмитро Разумков натякнув на бажання поборотися за пост президента на майбутніх виборах.

1 листопада політик анонсував створення нової політичної партії, яка виконає дані "Слугами народу" обіцянки.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини