18 листопада 2021, 09:54

“У Росії не буде бажання розпочинати авантюри проти України”, – Кулеба озвучив новий план

Україна та Захід розробили трирівневий план щодо стримування агресії з боку Росії.

“У Росії не буде бажання розпочинати авантюри проти України”, – Кулеба озвучив новий план

Спочатку у квітні, а пізніше й у листопаді 2021 року Росія почала перекидати свої війська та військову техніку до кордону з Україною. Київ, як і Захід, щодня контролює ситуацію на кордоні. Водночас триває активна робота зі створення плану з протидії російській агресії.

Голова МЗС України Дмитро Кулеба в інтерв'ю "РБК-Україні" поділився планами щодо нового плану зі стримування російської агресії стосовно України.

Міністр наголосив, як Кремль щодня демонструє, що може без проблем атакувати Україну. Це не порожні слова, а реальна загроза, саме тому під час візиту до Вашингтона та Брюсселя Кулеба обговорював план протидії Росії.

Цілодобово українські дипломати роблять усе можливе, щоб стримати російську агресію. Київ працює над тим, щоб отримати від Заходу таку підтримку, яка відіб'є у Москви будь-яке бажання вторгатися у межі України.

Наразі Україна спільно з міжнародними партнерами активно працює над новим планом щодо стримування агресії Росії.

Перший рівень включає дипломатичну підтримку союзників. Вони мають робити публічні заяви після будь-якого кроку Росії у напрямку України.

Другий рівень, економічний, полягає у веденні санкцій проти Росії аж до заморозки проєкту "Північний потік – 2".

Третій рівень – військово-оборонний. Він полягає у військовій допомозі від Заходу, щоб зміцнити обороноздатність України. Також Київ має посилити свою присутність у Чорноморському регіоні.

Раніше ми повідомляли, що 14 листопада під час зустрічі з Боррелем Кулеба зазначив про деструктивну позицію щодо врегулювання ситуації на Донбасі, а також вони обговорили переміщення російської армії вздовж українського кордону.

Нагадаємо, голова МЗС України не сумнівається, що Росія має план вторгнення в Україну, саме тому Київ не збирається розслаблятися та шукає шляхи виходу із ситуації.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини