12 листопада 2021, 17:55

Ахметов перервав мовчання на тлі чуток про конфлікт із Зеленським

Рінат Ахметов назвав неправдивою інформацію ЗМІ щодо причин нібито погіршення його відносин із Володимиром Зеленським.

Ахметов перервав мовчання на тлі чуток про конфлікт із Зеленським

ЗМІ стверджують, що відносини президента України Володимира Зеленського та найбагатшої людини країни Ріната Ахметова стрімко погіршилися після ухвалення закону про олігархів, відставки Дмитра Разумкова з посади спікера Верховної Ради та нібито неналежної манери спілкування представників президентського офісу з бізнесменом.

Принаймні таку інформацію було озвучено у нещодавньому матеріалі "Української правди".

Через добу Ахметов погодився письмово відповісти на запитання журналістів "Радіо Свобода" і спробував внести ясність у ситуацію навколо його відносин із главою держави та Офісом президента.

Бізнесмен назвав "брехнею" твердження "УП" про те, що манера спілкування команди Зеленського стала причиною конфлікту, що "зароджується" між ним і владою.

Ахметов заявив, що з усіма спілкується шанобливо та вимагає відповідного ставлення до себе.

"Я нікому не дозволяю говорити з собою по-хамськи", - наголосив співрозмовник.

Даючи оцінку закону про олігархів, Ахметов нагадав, що вважає себе не олігархом, а інвестором, а також повідомив про готовність за необхідності захистити своє ім'я в українських і міжнародних судах.

Відповідаючи на питання про можливі санкції з боку РНБО, бізнесмен заявив, що влада не має жодних підстав для такого кроку.

"Що робитиме РНБО, потрібно у них запитувати. Це буде їх рішення та відповідальність", - сказав співрозмовник.

Коментуючи потік критики, що збільшився останнім часом, на адресу президента та його команди на телеканалах медіагрупи "Україна" (власником якої є Ахметов), бізнесмен заявив, що "це питання до влади" і назвав свої телеканали майданчиком, де звучать різні думки.

Раніше політолог Юрій Романенко повідомив, що Зеленський почав "погрожувати" Ахметову. За його словами, інтереси президента та бізнесмена розходяться по кількох лініях, включно з тарифами для населення на ЖКГ та енергетику.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини