11 листопада 2021, 14:17

Від одного голосу непритомніли: ув'язнених в "Ізоляції" Палич катував разом із дружиною

За участю головного ката "Ізоляції" Дениса Куликовського ламалися найстійкіші у концтаборі окупованого Донецька.

Від одного голосу непритомніли: ув'язнених в "Ізоляції" Палич катував разом із дружиною

Після затримання у Києві колишнього керівника в'язниці в ОРДО, де відбувалися нелюдські тортури над ув'язненими, з'явилися нові страшні подробиці про діяння ката на прізвисько Палич і його посібників.

Як розповів блогер Фашик Донецький, Денис Куликовський залучав до своєї "роботи" з полоненими дружину.

За словами свідків, жінка була йому до пари - така ж "відморожена" збоченка. Вона разом із чоловіком брала участь у зґвалтуваннях і знущаннях. Наприкінці літа дружина Куликовського безвісти зникла, про її місцеперебування нічого не відомо.

За даними МВС України, від рук тих, хто викрадав, утримував і катував людей в "Ізоляції", постраждали не менше 3500 осіб, зокрема журналісти, співробітники спецслужб, військові та інші громадяни України.

"Палич вважався мало не богом в області знущань - усіх тих, кого не могли зламати або розговорити, привозили до нього, або він сам приїжджав і "вирішував завдання". При голосі Палича деякі ув'язнені непритомніли ще до того, як він заходив у камеру... Деякі полонені після допитів Палича збожеволіли", - розповів блогер.

Автор матеріалу запевняє, що Куликовський ґвалтував на території "Ізоляції" жінок і чоловіків, а також знімав те, що відбувалося, на камеру.

Раніше Куликовський зізнався, що два останні роки живе у Києві. Ніде не працював, а грішми допомагали знайомі. Постійно жив на орендованих квартирах, щоб його не вирахували. Він розповів про роботу в "Ізоляції" та свою родину.

Нагадаємо, журналісти з'ясували, що майже всі родичі Палича мешкають в Україні. Він має не тільки дружину, а й дитину.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини