10 листопада 2021, 18:10

“Розмістіть у своїх кабінетах”, – Данілов відповів Німеччині на пропозицію забрати біженців із кордону Польщі

Олексій Данілов розкритикував ідею Берліна розмістити в Україні тисячі біженців, які сьогодні штурмують кордон Польщі.

“Розмістіть у своїх кабінетах”, – Данілов відповів Німеччині на пропозицію забрати біженців із кордону Польщі

Секретар РНБО України Олексій Данілов вважає недоречною ідею влади Німеччини про розміщення на українській території біженців, які сьогодні штурмують кордон Польщі.

Із заявою він виступив за підсумками засідання Радбезу, передає Діалог.UA.

Ідею про розміщення в Україні біженців озвучив представник фракції Соціал-демократичної партії у Бундестазі Нільс Шмід. Він заявив, що нелегали могли б очікувати на українській території рішення про отримання притулку в одній із країн ЄС.

"У нас є пропозиція соціал-демократам Німеччини взяти мігрантів до себе додому або до кабінету Бундестагу", - відреагував на таку ідею Данілов. Він уточнив, що така пропозиція пролунала на засіданні РНБО.

"З якого переляку ми маємо їх брати?" - запитав секретар Ради нацбезпеки й оборони. Він уточнив, що владі Німеччини не можна озвучувати такі пропозиції.

Цікаво, що німецький націонал-демократ Шмід у своєму виступі різко розкритикував дії Польщі, яка не бажає впускати до своєї країни тисячі нелегалів.

Контекст

8 листопада Польща зіткнулася із безпрецедентним штурмом свого кордону з боку Білорусі. Тисячі нелегалів із Близького Сходу, яких супроводжують озброєні білоруські силовики, вже третій день намагаються прорватися до зони ЄС.

Польща у відповідь сконцентрувала на кордоні військове угруповання з 15 тисяч силовиків, які стримують штурм. Відомо, що у ніч проти 10 листопада дві великі групи мігрантів прорвалися на територію країни. Їх вдалося затримати та видворити назад.

У тому, що відбувається, Польща звинувачує режим Лукашенка та Кремль.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що "Нацкорпус" запропонував допомогу Польщі, яка зіткнулася з міграційною кризою.

Ми також писали, що Лукашенко заговорив про напад на Польщу.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини