10 листопада 2021, 15:54

Куликовський розповів про "Ізоляцію" та свою сім'ю: суд обирає запобіжний захід Паличу

Напередодні співробітники СБУ затримали у Києві одного з головних катів в'язниці "Ізоляція" в окупованому Донецьку. У Маріуполі розпочався суд щодо обрання запобіжного заходу для Палича.

Куликовський розповів про "Ізоляцію" та свою сім'ю: суд обирає запобіжний захід Паличу

9 листопада під час спецоперації у Києві співробітниками СБУ було затримано Куликовського, який з 2014 по 2018 роки працював у в'язниці "Ізоляція".

У ніч проти 10 листопада Палича доставили до Маріуполя з Києва. Дорога зайняла 12 годин, повідомляє ТСН.

Ката привезли до Приморського районного суду Маріуполя. Журналісти звернули увагу на той факт, що російський найманець дуже схуд. При цьому він дав зрозуміти ЗМІ, що спілкуватися з ними не буде, проте не виключає спілкування з пресою після суду.

Куликовський зізнався, що два останні роки живе у Києві. Ніде не працював, а грошима допомагали знайомі. Постійно жив на орендованих квартирах, щоб його не вирахували. Також підтвердив, що його затримали співробітники СБУ 9 листопада.

Куликовський розповів, що його батько та син живуть в окупованому Донецьку. А дружина перебуває у СІЗО.

Лише кілька слів сказав Палич про "Ізоляцію", заявивши, що це дуже погане місце.

Сам Куликовський наполягає на тому, щоб його залишили під вартою, бо боїться за своє життя. На нього надійшли скарги від 50 осіб, які свого часу відсиділи в "Ізоляції".

Раніше український журналіст Асєєв розповів, як представники ЗМІ змогли допомогти СБУ затримати ката Дениса Куликовського.

Нагадаємо, російський найманець Куликовський має сім'ю, зокрема батька, сестру, матір і навіть сина. Багато хто з них проживає у Кураховому.

Також ми повідомляли, що співробітники СБУ виклали до Мережі єдине фото після затримання Куликовського. Подробиці спецоперації поки що не озвучені.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини