9 листопада 2021, 13:13

Разумков, Кличко, Ахметов та інші: у Києві прощаються зі Звягільським, кадри

6 листопада у віці 88 років пішов із життя експрем'єр-міністр України Юхим Звягільський. 9 листопада у Києві відбулася церемонія прощання з ним.

Разумков, Кличко, Ахметов та інші: у Києві прощаються зі Звягільським, кадри

Сьогодні, 9 листопада, у Києві відбулася церемонія прощання з депутатом, який був у всіх 8 перших скликаннях Верховної Ради. Прощаються з колишнім прем'єр-міністром у клубі Кабміну.

Серед політиків, які прийшли провести в останню путь Звягільського, ЗМІ помітили бізнесмена Ріната Ахметова. Він відмовився давати будь-які коментарі, але заявив, що без Звягільського не уявляє Донбас, як і Донбас без нього, інформує Telegram-канал "Український Діалог".

На церемонії прощання був і градоначальник столиці Віталій Кличко, речник ВРУ Руслан Стефанчук, Юлія Тимошенко, Дмитро Разумков та інші.

Юхим Звягільський помер від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією.

Він народився у 1933 році у Донецьку. Був директором шахтоуправління "Куйбишевська" та шахти ім. Засядька. Був народним депутатом України усіх 8 скликань, лише у 2019 році не балотувався.

З 1993 по 1994 роки був в.о. прем'єр-міністра України. Один із засновників "Партії регіонів". Останніми роками належав до лав "Опозиційного блоку". Герой України. Був одружений. У нього залишилася дочка Стелла.

Раніше ми повідомляли, що 6 листопада 2021 року внаслідок ускладнень через перенесену коронавірусну інфекцію помер Юхим Звягільський.

Нагадаємо, журналістка Соня Кошкіна висловилася про Звягільського, який до останнього не хотів виїжджати з окупованого Донецька, а його людей із підвалу витягав Кобзон.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини