9 листопада 2021, 12:17

Палич з "Ізоляції" одружений, і у нього є дитина: біографія ката з "ДНР" Куликовського

У ЗМІ з'явилася інформація про затримання у Києві Дениса Куликовського, відомого як Палич. Він працював у катівнях "ДНР" "Ізоляція".

Палич з "Ізоляції" одружений, і у нього є дитина: біографія ката з "ДНР" Куликовського

Сьогодні, 9 листопада, український журналіст Андрій Цаплієнко повідомив новину про те, що у Києві затримали військового злочинця Дениса Куликовського. Він працював у "Ізоляції" на території окупованого Донецька. Йому дали прізвиська Палич і Аїд.

Журналісти "ТСН" з'ясували, що майже всі його родичі мешкають в Україні. Він має не тільки дружину, а й дитину.

ЗМІ раніше писали, що ініціатива створення в'язниці "Ізоляція" належить Василю Євдокимову на прізвисько Ленін. Однак найзнаменитішою фігурою там був саме Куликовський – Палич.

Денису Павловичу Куликовському 37 років. Навчався у школі Курахового. Директор школи та його однокласники стверджують, що ув дитинстві він був нормальною дитиною та старанним учнем.

Рідна сестра Куликовського працює на ринку у Кураховому та каже, що не спілкувалася з рідним братом уже багато років. Батько ката бачився із сином навесні 2014 року, і той сильно пив. Мати Куликовського стверджує, що має онука, який живе на території "ДНР".

Ексдружина Куликовського запевняє, що навіть не знала, де працював її колишній чоловік. За її словами, кат втік із "ДНР" у 2019 році та переїхав на ПМП до Росії.

Ще минулого року співробітники українських спецслужб запевняли, що вони готують спецоперацію із затримання Куликовського.

2020 року була інформація, що він знаходиться на території України.

Раніше ми повідомляли, що у Києві затримали Куликовського, який був головним катом у в'язниці "Ізоляція" у "ДНР".

Нагадаємо, глава Міноборони України заявив про готовність приділити ще більшу увагу обороноздатності країни, щоб повернути Донбас.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини