1 листопада 2021, 10:29

"Команда – це не спільний якийсь "одобрямс"", – Разумков озвучив плани своєї майбутньої партії

Дмитро Разумков готовий створити нову партію, яка виконає все те, що обіцяли "Слуги народу", але не зробили й досі.

"Команда – це не спільний якийсь "одобрямс"", – Разумков озвучив плани своєї майбутньої партії

Колишній речник Верховної Ради Дмитро Разумков зізнався, що готовий створити нову партію, яка виконає всі ті обіцянки, які давала "Слуга народу", але так і не втілила у життя.

Учора, 31 жовтня, у програмі "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" на телеканалі "Україна 24" політик поділився планами на майбутнє.

Разумков зізнався, він готовий створити свою партію, яка матиме ті ж обіцянки, що й "Слуга народу" у 2019 році. Політик підкреслив, що має повне право взяти деякі пункти з програми "Слуги народу", оскільки він зробив великий внесок у написання самої програми у 2019 році.

Депутат зізнався, що його партія буде ближчою до консерваторів. Разумков підкреслив, що країну необхідно змінювати на краще і для цього треба мати чіткий план.

Політик заявив, що у його майбутній партії мають бути різні люди з всілякими поглядами на життя.

"Це не має бути команда повного "одобрямсу"", - заявив Разумков.

Однак при цьому всі люди мають бути професіоналами.

Разумков заявив, що після звільнення з посади спікера ВРУ він не збирається залишати велику політику. Політик не виключає, що у його новій партії будуть ті "Слуги народу", які не голосували за його відставку.

Раніше ми повідомляли, що наприкінці жовтня було опубліковано новий президентський рейтинг. Дмитро Разумков входить до топ-5, потіснивши з п'ятого місця Смешка.

Нагадаємо, за словами Юрія Луценка, ексспікер ВРУ веде переговори з Комаровським і Гордоном про створення нової партії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини