28 жовтня 2021, 12:48

З РФ екстрено перекидають військових під Тельманове, де вдарив Bayraktar TB2: у найманців великі втрати

Нові російські найманці були перекинуті з території РФ терміново на окуповану частину Донбасу у зв'язку з втратами в ОРДЛО.

З РФ екстрено перекидають військових під Тельманове, де вдарив Bayraktar TB2: у найманців великі втрати

Росія терміново перекидає на окуповану частину Донбасу підрозділи військових, які мають бойовий досвід ведення війни проти ЗСУ у 2014-2015 роках.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив волонтер української армії Роман Донік.

За його даними, російські найманці були перекинуті з території РФ у терміновому порядку у зв'язку із втратами та низьким морально-психологічним станом підрозділів ОРДЛО. Більше того, рота російських окупаційних військ, що знаходилася у районі Бойківське / Тельманове, була розформована через втрати.

Саме тут напередодні ЗСУ застосували "Байрактар".

Донік підкреслив, що оперативне перекидання нових підрозділів в ОРДЛО говорить про заздалегідь запланований сценарій, однак найманці, які прибули, ще не мають досвіду бойових зіткнень з більш досвідченою, ніж до 2015 року, артилерією ЗСУ.

Волонтер також натякнув, що російські найманці незабаром можуть випробувати силу безпілотної авіації ЗСУ у нових обставинах.

"З території РФ на ротацію у терміновому порядку заїхали бойовики, які мають бойовий досвід на Донбасі у 14-15-х роках. Через втрати та низький морально-психологічний стан у районі Бойківське / Тельманове розформовано роту бойовиків.

Заїзд найманців у такі стислі терміни говорить лише про те, що готувалися заздалегідь і бойовики були у бойовій готовності на території РФ. Щоправда, вони не мають досвіду спілкування із нашими артилеристами після 15-го року. І з БПЛА. Поки що", - зазначив волонтер.

Раніше ми повідомляли, що російські соцмережі відреагували на удари по російській артилерії під Гранітним. Вони закликали Кремль дати гідну відповідь.

Нагадаємо, турецькі ЗМІ відреагували на застосування ЗСУ їхнього безпілотника. Одна з газет вийшла із заголовком "Великий шок для Путіна!".

Нагадаємо, інформацію про нібито взяття українськими військовими під контроль Старомар'ївки повідомили напередодні проросійські Telegram-канали. Пізніше у прес-службі Операції Об'єднаних сил спростували ці повідомлення та назвали їх черговою спробою ворога звинуватити Україну у порушенні режиму припинення вогню. У ЗСУ наголосили: позиції українських військових залишаються незмінними.

У свою чергу, український волонтер Роман Донік заявив, що ЗСУ заходили до Старомаріївки, але не займали там жодних позицій. Візит українських військових був пов'язаний із необхідністю надати допомогу цивільному населенню селища.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини