22 жовтня 2021, 19:06

РФ не випускає жителів з ОРДЛО для вакцинації – люди заговорили про "геноцид"

Російські окупанти не дозволяють жителям "Л/ДНР" зробити щеплення від коронавірусу на територіях, підконтрольних Києву: "кордон" перекрито.

РФ не випускає жителів з ОРДЛО для вакцинації – люди заговорили про "геноцид"

Росія перекрила жителям ОРДЛО виїзд на неокуповану територію України у розпал епідемії. Людей позбавили можливості отримати безкоштовну та якісну вакцину від коронавірусу.

Про це жителі невизнаних "Л/ДНР" пишуть у місцевих пабліках, передає Діалог.UA.

Чоловік поскаржився у Мережі, що "прикордонники" невизнаної "ЛНР" не пустили його з батьком через КПВВ у Станиці Луганській для отримання другої дози вакцини.

"Першу частину він прийняв до закриття (адмінграніці - ред.). На руках у нього підтверджувальна довідка ... Не пропустили, сказавши: "Нас це не хвилює"..."Ось така "турбота" про своїх громадян", - поскаржився чоловік.

Подібних повідомлень велика кількість. Жителі ОРДЛО відкрито пишуть про "геноцид".

Навіть сепаратистський Telegram-канал "Донбаський Кейс" обурений тим, що відбувається.

"Десятки людей не можуть виїхати, щоб отримати другу дозу вакцини від коронавірусу ... Це не просто нелюдяно, це злочинно, оскільки люди, що живуть у "ЛНР", позбавлені шансів отримати двокомпонентну вакцину та захиститися від важкого перебігу коронавірусу", - написав ресурс.

За його даними, щодня окупанти отримують близько 2 тисяч заявок на виїзд на підконтрольні Києву території, проте дозволи дають одиницям.

Варто відзначити, що реальна ситуація з епідемією коронавірусу в ОРДЛО залишається невідомою. Довіри до цифр, які публікуються окупантами, немає. А судячи з повідомлень місцевих громадян, положення вкрай важке.

У Мережі величезна кількість постів про заповнених "важкими" пацієнтами лікарнях "Л/ДНР", а також переповнених моргах. Люди скаржаться на відсутність медичної допомоги. Щоб отримати місце під апаратом ШВЛ, доводиться платити величезні хабарі.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Макіївці тіла людей зберігають у холодильниках супермаркету "Амстор".

Ми також писали, що російський "гумконвой" розчарував жителів ОРДЛО: "Нічого для порятунку від COVID-19".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини