18 жовтня 2021, 12:09

Епідемія коронавірусу в ОРДЛО: у Макіївці тіла людей зберігають у холодильниках супермаркету "Амстор" – ЗМІ

За даними ЗМІ, морозильні камери супермаркету "Амстор" в окупованій Макіївці використовують для зберігання тіл людей.

Епідемія коронавірусу в ОРДЛО: у Макіївці тіла людей зберігають у холодильниках супермаркету "Амстор" – ЗМІ

Користувачі соціальних мереж повідомляють, що в окупованій Макіївці у декількох кілометрах від Донецька окупаційна влада влаштувала морг на території покинутого супермаркету "Амстор", де залишилися великі продуктові морозильні камери.

За даними джерел, морозильні камери використовують для зберігання тіл людей, загиблих під час епідемії коронавірусу.

Інформацію про це повідомляє Телеграм-канал Donetchanyn з посиланням на власні джерела.

Більш того, були опубліковані фотографії машин швидкої допомоги та вантажівок, які заїжджають на територію покинутого супермаркету.

"Окупована Макіївка. На територію покинутого супермаркету "Амстор" періодично заїжджають автомобілі швидкої допомоги та вантажні авто. Мені повідомили, що було прийнято рішення використовувати морозильні камери (вищезгаданого супермаркету) для тимчасового зберігання трупів людей, які померли від COVID-19. Колись ці камери використовувалися для виробництва ковбасних виробів. Усього там 4 камери, досить місткі", - зазначено у повідомленні.

У коментарях користувачі підтверджують, що у Макіївці і до російської окупації була серйозна проблема з холодильниками у моргах. На тлі пандемії коронавірусу та підвищеної смертності дефіцит ще більш посилився.

"До речі, і у довоєнний час у Макіївці була проблема з холодильниками у моргах, точніше, вони просто не працювали. Коли у мене батя помер, а це було на травневі свята, ми вирішували питання, щоб його у Донецьк перевезти, оскільки за свята тіло у макіївських моргах просто попливло б, так що нічого дивного", - зазначає користувач.

Раніше журналіст Сергій Гармаш на своїй сторінці у Facebook опублікував пост про проблеми жителів окупованого Донбасу. Знайомі журналіста, які залишилися в окупованому Донбасі, зізналися, що у дітей вже 10 днів температура не падає і тримається близько 40 градусів. Тести робити люди відмовляються, тому що вони дорогі, а рентген не показує, що є пневмонія. У сім'ї у п'ятьох людей коронавірус.

Нагадаємо, Казанський, який є одним з представників України у Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі, підкреслив, що у залежності від ситуації мешканці окупованих територій для Росії "змінюють національність".

Крім того, у Донецьку люди вимагають пояснень від "влади".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини