18 жовтня 2021, 13:30

Окупанти на Донбасі не пропускають через КПВВ патрулі ОБСЄ та висунули вимоги

У Горлівці найманці РФ узяли у заручники спостерігачів Моніторингової місії ОБСЄ, заблокувавши всі виходи з будівлі патрульної бази.

Окупанти на Донбасі не пропускають через КПВВ патрулі ОБСЄ та висунули вимоги

Окупанти РФ на Донбасі не пропускають через КПВВ патрулі спостережної Місії ОБСЄ, пославшись на розпорядження "влади".

Про ситуацію з блокуванням діяльності спостерігачів у регіоні Діалог.UA повідомляє, посилаючись на оперативні звіти СММ за 17 жовтня.

У першому документі йдеться, що патруль СММ у складі трьох автомобілів і дев'яти осіб прибув до блокпоста незаконних збройних формувань на трасі "H-15" біля заводу "Каргіл" у селі Кременець (непідконтрольне Києву та знаходиться у 16 км від Донецька) у полудень.

Слідом туди ж прибув ще один патруль СММ у складі двох автомобілів і шести осіб. Вони повинні були відправитися на окуповану територію, але отримали відмову.

Через деякий час на блокпост прибув чоловік (30-39 років) в одязі військового типу та заявив, що "патрулям СММ не буде дозволено перетин у бік непідконтрольних уряду районів, поки з ними не буде захопленого члена збройних формувань". Йдеться про затриманого на фронті російського диверсанта Андрія Косяка.

Крім цього, автомобільні ворота передової патрульної бази Місії у Горлівці були замкнені за допомогою ланцюга та навісного замка, а спостерігачам бойовики "ДНР" заборонили вільно переміщатися.

"Власник готелю, де розташована передова патрульна база, повідомив співробітникам Місії про те, що СММ не дозволять покинути приміщення готелю, пославшись на "накази" від "мера" Горлівки", - наголошується у звіті.

Раніше окупанти заблокували виходи з готелю Park Inn у Донецьку, де розміщується Місія спостерігачів ОБСЄ в ОРДО.

Після з'явилася інформація, що ОБСЄ тимчасово призупинила роботу у "Л/ДНР" через "мітинг".

Автор: Марина Журавлева

Останні новини