11 жовтня 2021, 08:28

З'явилися кадри з лікарні у Донецьку, де вже немає місць для безлічі тіл загиблих

У Центральній міській клінічній лікарні №3 захопленого російськими найманцями Донецька коїться справжній хаос.

З'явилися кадри з лікарні у Донецьку, де вже немає місць для безлічі тіл загиблих

Окуповані території буквально захопила епідемія COVID-19. Ситуація із захворюваністю та смертністю від коронавірусу дуже погіршилася після участі місцевого населення у виборах РФ.

У Мережі опублікували відео з лікарні у Донецьку, де для померлих вже немає місць у морзі.

На кадрах з Telegram-каналу "Український Діалог" видно, як люди у білих захисних костюмах складають тіла померлих від коронавврусу людей у зелених мішках на каталку, інші лежать прямо на підлозі у коридорах.

Як відзначають городяни у соцмережах, Донецьк у 2014-2015 роках не був такий страшний, як зараз: черги у морг, черги на кладовищі. У лікарнях збирають і хворих, і здорових - тих, кому потрібна просто довідка або напрямок, і тих, хто хворіє у легкій формі, тримають годинами в одних приміщеннях.

Незважаючи на катастрофічну ситуацію, окупанти продовжують знищувати населення. Так, на 14 листопада у Донецьку запланували концерт забороненого в Україні російського виконавця Олега Газманова.

Крім того, людей масово зганяють на ярмарки та суботники.

Раніше у місцевих соцмережах жителі публікували кадри з десятками ритуальних автомобілів, які очікують видачу померлих в окупованому Донецьку.

Нагадаємо, Денис Казанський розповів про катастрофу з захворюваністю коронавірусом у Донецьку.

Як писав Діалог.UA, в ОРДЛО навіть сепаратисти почали розуміти безглуздість війни з Україною. Колишній командир угрупування "ДНР" "Схід" Олександр Ходаковський визнав, що українці не хочуть "руського миру".

Автор: Марина Журавлева

Останні новини