7 жовтня 2021, 13:00

Разумков після відставки відповів на питання про бажання стати президентом

Екс-спікер Разумков на брифінгу відповів на питання, чи збирається йти у президенти.

Разумков після відставки відповів на питання про бажання стати президентом

Екс-спікер Верховної Ради Дмитро Разумков на брифінгу після голосування та відставки з поста голови Парламенту натякнув на готовність балотуватися на пост президента на наступних виборах.

Про це він повідомив, відповідаючи на питання журналістів, чи збирається йти у президенти.

Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

Разумков зазначив, що сьогоднішнім голосуванням депутати зняли запобіжник і відкрили йому шлях балансування на пост глави держави.

"Президентські вибори поки не почалися. Раніше говорили, що з голови Верховної Ради ніколи не було президентів, сьогодні ми цей запобіжник прибрали", - з натяком заявив Разумков.

Інформаційні агентства відзначають, що сьогодні з ранку депутати Парламенту відправили спікера у відставку більшістю голосів. За відкликання Разумкова віддали голоси 284 нардепи, проти - 74, утрималися - шість.

Раніше ми повідомляли, у "Слузі народу" не виключають, що на місце Дмитра Разумкова може посісти перший віце-спікер Руслан Стефанчук.

Нагадаємо, експерт Кирило Сазонов прокоментував рішення депутатів від "Слуги народу" не зустрічатися з Разумковим напередодні голосування про його відкликання з посади спікера ВРУ.

2 жовтня у Трускавці народні депутати з фракції "Слуга народу" зібрали необхідні 150 підписів за відставку спікера Ради.

Нагадаємо, Зеленський дійсно незадоволений самостійністю фігури Разумкова та дорікнув політика у тому, що той "пішов іншим шляхом" замість того, щоб надавати підтримку фракції та ініціативам "слуг".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини