6 жовтня 2021, 11:43

Скандал з нападом на журналістів "Схем": глава МВС сказав, що чекає керівника Укрексімбанку

Поліція вже додала до матеріалів розслідування відео з кабінету голови правління Укрексімбанку.

Скандал з нападом на журналістів "Схем": глава МВС сказав, що чекає керівника Укрексімбанку

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомляє, що слідство долучило до матеріалів справи про напад на журналістів "Схем" відео, яке їм вдалося відновити.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук".

Міністр підкреслив, що оприлюднені напередодні кадри будуть долучені до матеріалів справи у якості доказу протиправних дій керівництва Укрексімбанку, які підпадають під статтю Кримінального кодексу.

Міністр не сумнівається, що розслідування буде завершено в оперативні терміни, після чого прокуратура пред'явить всім фігурантам справи звинувачення.

Міністр додав, що подібні дії з боку представників банку неприпустимі та в обов'язковому порядку дістануть правового оцінювання з боку силовиків.

Відзначимо, у соціальних мережах вибухнув гучний скандал у зв'язку з публікацією відео, на якому до журналістів застосували грубу фізичну силу. Користувачі вимагають звільнення співробітників банку, які потрапили на відео, включаючи главу державного Укрексімбанку Євгена Мецгера.


На журналістів напали у державному Укрексімбанку під час запису інтерв'ю з головою правління цієї фінустанови Євгеном Мецгером прямо у його кабінеті. Повідомляється, що Мецгеру не сподобалося одне з питань журналіста-розслідувача Кирила Овсяного, після чого він наказав охороні "забрати камери" та "дістати з них касети".

Нагадаємо, журналісти "Схем" відновили відео, вилучене Укрексімбанком. В об'єктив потрапив момент нападу на оператора: співробітник банку скрутив і повалив Олександра Мазура та силою вирвав у нього з руки картку з іншої камери. Інший співробітник банку виніс техніку з кабінету.

Раніше Володимир Зеленський на зустрічі з представниками бізнесу у Хмельницькому подзвонив керівнику Укрексімбанку Євгену Мецгеру та зажадав вирішити проблему з відстрочкою кредитів.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини