27 вересня 2021, 12:33

СБУ взялася за тещу Шарія: ЗМІ розповіли нові деталі

Наприкінці минулого тижня СБУ повідомила про підозру Аллі Бондаренко, матері дружини блогера Анатолія Шарія.

СБУ взялася за тещу Шарія: ЗМІ розповіли нові деталі

24 вересня працівники СБУ вручили підозру Аллі Бондаренко, яка здійснювала підробку документів про "покупку" "Партії Шарія", а також неодноразово була помічена у підробленні документів щодо "обрання" глави партії.

У прес-службі СБУ повідомляють, що Бондаренко пред'явлено звинувачення за статтею про підробку документів при реєстрації юридичних і фізичних осіб.

Джерело повідомляє, що Бондаренко також підробляла усі протоколи засідання "Партії Шарія", включаючи і той, де був "обраний" глава політичної сили.

Партію зареєстровано на Віктора Шарія, який не має ніякого відношення до цієї політичної сили, проте дав нотаріальну згоду на використання свого прізвища. За це йому було видано винагороду у сумі 500 доларів.

Ще ряд українських ЗМІ повідомляє, що спецслужби активізувалися на тлі недавнього листування у Інтернеті між Анатолієм Шаріем і нібито батьком Володимира Зеленського.

Ще 16 лютого 2021 року СБУ оголосила підозру Шарію за статтею про державну зраду. Через деякий час блогера оголосили у державний розшук.

У серпні президент України ввів санкції проти Анатолія й Ольги Шаріїв, а також Алли Бондаренко.

Раніше ми повідомляли, що у соцмережах почалася словесна дуель між батьком Володимира Зеленського та блогером Анатолієм Шарієм.

Нагадаємо, Шарій вирішив висловитися у якості слідчого та за лічені хвилини назвав винних у замаху на життя Сергія Шефіра.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини