2 лютого 2022, 22:31

Tesla Arcade - ігри за кермом

Чи можна грати в ігри TeslaArcade під час керування автомобілем

Tesla Arcade - ігри за кермом

Підзарядка Tesla або необхідність дочекатися чогось у припаркованому автомобілі можуть бути досить затяжними і нудними, а враховуючи і те, що Ілон Маск є фанатом відеоігор, в програмному забезпеченні Tesla просто не могло не з'явитися ігрового сервісу. Так у 2019 році з'явився сервіс Tesla Arcade, в якому на сенсорному дисплеї передньої панелі можна було грати, на той момент, у кілька класичних відеоігор Atari та більш нову Beach Buggy Racing 2.

Сьогодні у багато ігор TeslaArcade можна грати за допомогою керма та педалей, а також можна грати, використовуючи ігрові контролери, наприклад, геймпад від Playstation 4. Безумовно, найвідомішими та найпопулярнішими іграми, в які часто грають власники та пасажири Tesla можна вважати: BeachBuggyRacing 2, CatQuest, LunarLander, Cuphead, Asteroids, SonictheHedgehog, Sudoku, TheBattleofPolytopia. Для деяких ігор доступний мультиплеєр. У 2020 році, після анонсування партнерства Tesla з китайським розробником ігор Tencent, ходили чутки, що у Tesla Arcade з'являться і популярні ігри казино, насамперед карткові, але цього так і не сталося.

Чи можна грати в ігри TeslaArcade під час керування автомобілем?

У грудні минулого року в США, після публікації TheNewYorkTimes, почало активно обговорюватися те, що на великому сенсорному екрані передньої панелі Tesla, під час руху дорогою водієві можна грати у відеоігри, і які потенційні ризики це несе для безпеки руху автомобіля.

Слідом за активним громадським обговоренням, Державне агентство дорожньої безпеки США (NHTSA) взялося за офіційне розслідування ігрової функції "PassengerPlay".

Експерти з безпеки розкритикували Tesla за те, що ігри були доступні під час руху автомобілів.

І практично відразу після оголошення NHTSA про офіційне розслідування, Tesla погодилася модифікувати програмне забезпечення своїх автомобілів, щоб водії та пасажири не могли грати у відеоігри на екранах панелі приладів під час руху авто.

Якби Tesla відразу ж не погодилася на модифікацію функції "PassengerPlay", тоді у компанії могли б виникнути серйозні проблеми, оскільки розслідування NHTSA охопило близько 580 000 машин, випущених з 2017 по 2022 рік.

Одна з причин трагедій на дорогах - відволікання водія від процесу керування, тому жодні ігри, які можуть відволікти водія, неприпустимі.

Останні новини