9 липня 2026, 10:54

Військовослужбовець ЗС РФ Лунін, який погрожував Путіну, несподівано перервав мовчання: "Я у Москві"

Олександр Лунін, який погрожував Володимиру Путіну заколотом, вийшов на зв'язок після того, як його затримали та заарештували.

Автор: Дмитрий Нежин

Військовослужбовець ЗС РФ Лунін, який погрожував Путіну, несподівано перервав мовчання: "Я у Москві"

Колишній російський військовослужбовець Олександр Лунін, який раніше записав відеозвернення до Володимира Путіна з попередженням про "заколот" у ЗС РФ, вийшов на волю після 11 діб адміністративного арешту. Про це він повідомив у своїх соціальних мережах, дізнався Dialog.UA.

В опублікованому короткому відео 8 липня Лунін заявив, що вже знаходиться у Москві.

"Трохи схуд, обріс, але все нормально: я у Москві. Будьте спокійні за мене", - сказав він.

Крім того, колишній військовий відповів на повідомлення журналіста проекту "Агентство", відправлене йому ще 27 червня. У листуванні Лунін обмежився двома емодзи, що свідчить про відновлення доступу до телефону. На наступні запитання він не відповів, зв'язатися з ним телефоном журналістам не вдалося.

Лунін став відомим після публікації відеозвернення, в якому заявив, що російська армія може "розгорнути зброю проти Кремля". Згодом його затримали, а потім притягнули до адміністративної відповідальності та заарештували на 11 діб.

Нагадаємо, Dialog.UA раніше повідомляв, як у Кремлі відреагували на ультиматум, озвучений Путіним.


Останні новини