28 липня 2026, 21:29

​Росія "оголосила" план "Килим" для круїзних лайнерів у Сочі, пославшись на причину, яку хотіла б приховати

Влада РФ була змушена визнати, що перебувати у Чорному морі небезпечно, через що круїзні лайнери перестануть заходити до Сочі.

Автор: Алина Романенко

​Росія "оголосила" план "Килим" для круїзних лайнерів у Сочі, пославшись на причину, яку хотіла б приховати

Після офіційного визнання того факту, що перебування у російській акваторії Чорного моря є небезпечним, круїзний лайнер Astoria Grande перестав заходити до Сочі. Причина - атаки українських дронів, факт яких доводиться відкрито визнавати російській владі, демонструючи тим самим свою безпорадність.

Про це повідомляє The Moscow Times.

Міністерство оборони РФ 23 липня офіційно визнало, що пересуватися Чорним морем небезпечно через небезпеку атак українських безпілотників. Попередження поширюється на всю економічну зону Російської Федерації у Чорному морі. Саме це послужило поштовхом до посилення заходів безпеки для круїзних лайнерів.

Прес-служба Astoria Grande зробила офіційну заяву. Вони повідомили, що посадка та висадка пасажирів круїзів здійснюватимуться  у турецькій Анталії, а не у  Сочі, як це було раніше. Тим пасажирам, яким потрібно буде у Сочі або будь-яке інше російське місто, компанія організовуватиме переліт з Анталії.

Пасажирам обіцяють організувати трансфер з аеропорту до морського порту Анталії та компенсувати додаткові витрати. Щоб уникнути збурень, пов'язаних із новими правилами, компанія надала можливість перенести поїздку на будь-яку іншу дату, а при відмові від круїзу повернути повну вартість квитків.

Нагадаємо, раніше Dialog.UA повідомляв, що у Сочі на межі НП опинився літак Boeing, на борту якого було 189 людей.

Також в аеропорту Сочі продовжуються масштабні затримки рейсів на тлі атак українських безпілотників.

Останні новини