Лавров на закритій нараді у Москві закликав застосувати ядерну зброю
Глава МЗС РФ Сергій Лавров на закритій нараді російської влади визнав, що "все-таки застосував би" ядерну зброю.

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров під час закритого засідання Ради із зовнішньої й оборонної політики підтримав застосування ядерної зброї.
Про це розповів російський політолог Андрій Колесников, посилаючись на неназваного учасника зустрічі, пише Dialog.UA.
За словами Колесникова, під час виступу Лаврова на асамблеї ради було обговорено тему можливого застосування ядерної зброї. Як стверджує політолог, наприкінці виступу глава російського МЗС, відповідаючи на відповідні питання, заявив: "Ну таки я б його застосував".
Колесников підкреслив, що йшлося про закритий формат, де учасники могли висловлювати жорсткіші позиції, ніж публічно. При цьому сам політолог не був присутнім на засіданні та повідомив, що передав інформацію зі слів очевидця.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що Лавров пообіцяв нові удари по Україні після атаки по столиці РФ.
До цього Україна успішно атакувала Московський НПЗ, пошкодивши ключову установку заводу.