30 травня 2024, 07:58

Путін готує РФ до затяжної війни проти України: аналітики з ISW вказали на низку факторів

Путін продовжує готувати населення Росії до затяжної війни з Україною.

Путін готує РФ до затяжної війни проти України: аналітики з ISW вказали на низку факторів

Учора, 29 травня, під час засідання Ради зі стратегічного розвитку та нацпроєктів Путін заявив, що всі росіяни мають розуміти, який унікальний історичний момент ті зараз переживають.

Аналітики з ISW проаналізували промову Путіна, в якій той ясно дав зрозуміти, що війна триватиме ще довго.

Російський диктатор заявив, що жителі країни повинні працювати так, ніби ті перебувають на передовій. Щоб РФ досягла всіх своїх цілей у "СВО", кожен у тилу має уявляти, що він мобілізований і перебуває на полі бою.

Це далеко не перший випадок, коли Кремль у своїй пропаганді звертається до подій Другої світової війни, тим самим Путін хоче знайти підтримку та довіру серед росіян для продовження війни в Україні.

Путін також хоче провести паралелі, коли у роки Другої світової війни всі у тилу працювали "на фронт і на перемогу".

Аналітики з ISW вже писали про те, що Путін не просто так призначив економіста Бєлоусова на посаду глави МО РФ. Він і повинен згуртувати економіку, щоб та працювала тільки на фронт. Ба більше, Путін часто лякає росіян ще одним конфліктом - з країнами НАТО.

Путін і далі має намір докладати всіх зусиль, щоб проводити настільки непопулярні кроки з економічної та соціальної мобілізації.

Раніше ми повідомляли, що Путін проводить щодо України справжнісінький геноцид.

Нагадаємо, аналітики з ISW проаналізували ситуацію навколо паузи у питанні обміну військовополоненими між РФ і Україною.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини