10 квітня 2024, 13:13

Донощиця Мізуліна висунула нову "геніальну" ідею: відключити Інтернет в Україні

Наївна та недалека Мізуліна вважає, що можна просто так одним клацанням пальця Шойгу відключити весь український Інтернет.

Донощиця Мізуліна висунула нову "геніальну" ідею: відключити Інтернет в Україні

Відома російська мажорка, мільйонерка та донощиця, яка обіймає синьокурну посаду глави Ліги безпечного Інтернету, Катерина Мізуліна раптом вирішила виступити з черговою ініціативою: вона запропонувала російському Міноборони повністю "відрубати" Інтернет українцям, передає Діалог.UA.

Мізуліна, звертаючись до керівництва російського військового відомства, заявила, що за допомогою її "суперінтелектуальної" ідеї можна перемогти "ворожі" канали, а також захиститися від інформатак України.

Чиновниця переконана, що Міноборони РФ може просто так "узяти та відключити" Інтернет на всій території України.

Природно, механізм здійснення свого глобального задуму російська топ-донощиця не розкрила.

У принципі, є підозра, що глава Ліги безпечного Інтернету, незважаючи на таку гучну посаду, поняття не має про принципи роботи Всесвітньої мережі, яку вона "охороняє" у Російській Федерації.

Цілком можливо, що вона сподівається на нові ракетні атаки й удари дронів по Україні, подібні до тих, що здійснювалися раніше на критичну інфраструктуру.


Як раніше повідомлялося, відеоблогер і журналіст Олександр Невзоров сказав усе, що думає про доноси Мізуліної: "Юдине ремесло набуває шарму та спокусливості".


Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини