28 лютого 2024, 14:21

Дружина Навального вперше згадала війну, незвично висловившись про Україну

Користувачі соціальних мереж звернули увагу, що слово "Україна" Навальна з якоїсь причини вимовляти не наважилася, замінивши слово "сусідньою мирною країною".

Дружина Навального вперше згадала війну, незвично висловившись про Україну

Юлія Навальна, дружина вбитого у в'язниці опозиціонера Олексія Навального, сьогодні виступила в Європарламенті з промовою, в якій вперше відкрито засудила війну Росії проти України. У своєму виступі на пленарному засіданні вона назвала главу Кремля "кривавим монстром" і звинуватила його у перетворенні Росії на диктаторський режим. Відео опубліковано в YouTube каналі "Навальний Live".

Однак користувачі соціальних мереж звернули увагу, що слово "Україна" Навальна з якоїсь причини вимовляти не наважилася.

"Путін має відповісти за те, що він зробив із моєю країною. Путін має відповісти за те, що він зробив із сусідньою мирною країною. Путін має відповісти за те, що він зробив з Олексієм", - заявила Навальна.

Вона також розкритикувала західні способи боротьби з російським режимом, оскільки вони демонструють низьку ефективність. За її словами, для боротьби з путінським режимом необхідні найсучасніші методи.

"Путін - кривавий монстр, ватажок організованого злочинного угруповання, - сказала вона. - Потрібно боротися з тими, хто допомагає Путіну, проводити розслідування та виявляти їх, не давати їм обходити санкції".

Її виступ був зустрінутий оваціями депутатів Європарламенту.

Як повідомлялося, мати Навального розповіла, що від неї вимагали таємного похорону сина, погрожуючи не віддати тіло. Жінка також відмовилася та надала справі розголосу.

Тим часом Кремль висунув новий ультиматум щодо похорону Навального: "Знову знущаються".


Автор: Марк Ворошилов

Останні новини