28 лютого 2024, 12:23

"Знову знущаються", – Кремль висунув новий ультиматум щодо похорону Навального

Сім'я Навального хотіла провести похорон у четвер, проте Кремль злякався, що похоронний захід затьмарить публічний виступ Путіна.

"Знову знущаються", – Кремль висунув новий ультиматум щодо похорону Навального

Кремль знову вступив у конфлікт із сім'єю Навального, заборонивши проводити поминальну панахиду та похорон політика 29 лютого. Сім'я Навального за об'єктивним перебігом обставин обрала саме четвер для проведення похорону, однак Кремль заборонив сім'ї проводити похоронні заходи цього дня.

Причиною рішення російської влади є виступ Путіна, так зване звернення до Федеральних зборів. У Кремлі злякалися, що похорон російського опозиціонера затьмарить виступ Путіна.

Таким чином, Навального поховають у Москві у п'ятницю, 1 березня. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив глава ФБК і соратник Навального Іван Жданов.

Прессекретарка загиблого опозиціонера Кіра Ярмиш сказала, що відспівування відбуватиметься у церкві у південно-східному районі Мар'їно, поховання відбудеться на прилеглому кладовищі.

Як повідомлялося, мати Навального розповіла, що від неї вимагали таємного похорону сина, погрожуючи не віддати тіло. Жінка також відмовилася та надала справі розголосу.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини