20 лютого 2024, 14:50

Мати Навального звернулася до Путіна з вимогою: з'явилося відео

В Інтернеті опубліковано звернення матері Олексія Навального до Путіна з вимогою видати їй тіло загиблого сина.

Мати Навального звернулася до Путіна з вимогою: з'явилося відео

Мати вбитого у Російській в'язниці опозиціонера Олексія Навального звернулася до глави Кремля Путіна з вимогою видати їй тіло сина, щоб мати можливість по-людськи поховати його. 

Відеозвернення було опубліковано на YouTube-каналі Навальний LIVE.

Людмила Навальна, перебуваючи біля воріт колонії, де загинув Навальний, заявила, що вона протягом п'яти останніх днів не може побачити тіло сина. Вона заявила, що їй не тільки не видають тіло, але навіть не кажуть, де перебуває її загибла дитина.

Нагадаємо, що російські спецслужби кілька разів намагалися вбити Навального. Раніше, ще перебуваючи на волі, його отруїли; після лікування у Німеччині він повернувся до Росії, де його одразу ж заарештували та засудили до тюремного ув'язнення. 15 лютого 2024 року стало відомо, що Навальний був убитий у в'язниці.


Звернення Людмили Навальної до Путіна викликало широкий резонанс у суспільстві. Багато людей висловили їй свою підтримку та засудили дії російської влади.

"Це нелюдяно! Як можна відмовити матері у праві поховати свого сина?

Ми повинні зробити все можливе, щоб допомогти Людмилі Навальній домогтися правди", - пишуть користувачі.

Наразі невідомо, як відреагує Путін на вимогу Людмили Навальної, проте аудиторія соцмереж упевнена, що влада РФ спробує ігнорувати її звернення або ж відмовить їй у видачі тіла сина.

Нагадаємо, російські мас-медіа висунули нову версію вбивства Олексія Навального: "Подарунок на День народження Бастрикіна".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини