14 лютого 2024, 15:36

Путін відроджує у РФ гасло гітлерівських СС – у Z-каналах несеться "зрада"

Диктатор РФ Володимир Путін впроваджує у Росії новий "патріотичний" конкурс під гаслом СС.

Путін відроджує у РФ гасло гітлерівських СС – у Z-каналах несеться "зрада"

Зусиллями путінського режиму Росія стрімко перетворюється на пародію на нацистську Німеччину, переймаючи її політику, естетику та гасла. Днями диктатор Володимир Путін створив всеросійський конкурс під гаслом СС.

Про це повідомили офіційні ЗМІ РФ, зокрема державне агентство "ТАСС", передає Діалог.UA.

"Путін доручив організувати загальноросійський конкурс наставників "Бути, а не здаватися!" для залучення громадян до патріотичного виховання", - йдеться у новині.


Інформація викликала скандал у російській Z-спільноті. Річ у тім, що "Бути, а не здаватися" - це офіційне гасло гітлерівських "загонів охорони", або так званих Schutzstaffel, СС.

Нагадаємо, що саме угруповання СС були основними виконавцями терору у гітлерівській Німеччині та на окупованих територіях. Бійці СС знищували людей за політичними переконаннями та за расовими ознаками.

У Z-каналах обурюються ультрапатріоти з приводу скандалу. Вони впевнені, що диктатора Путіна нібито "підставили" його співробітники.

"Прочитав новину, одразу подумав, що це "Пездуза", а ось ні, шановний ТАСС, отже ніхто не жартує... Начебто боремося з нацизмом, а якісь не дуже розумні хлопці підсовують президенту есесівське гасло як назву конкурсу наставників... Де їх понабирали таких?" - обурюються любителі "русского мира".

Насправді Путін уже давно перестав приховувати своє добре ставлення до Гітлера. Показовим моментом стало те, що кашкет німецького фюрера як основний експонат виставлено у головному храмі РПЦ при Міноборони РФ.

Крім цього, у своєму недавньому скандальному інтерв'ю Такеру Карлсону Путін виправдовував злочини Гітлера. Він запевняв, що у 1939 році Польща нібито "змусила" фюрера напасти на себе, коли відмовилася "по-хорошому" ділитися своїми територіями.

Крім цього, у складі окупаційної армії РФ воює проти України ультраправе угруповання "Русич", чиї лідери не приховують своїх нацистських поглядів і переконань.

Нагадаємо, Путін повторює гляйхшальтунг Гітлера, попередив Ігор Ейдман.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини