9 лютого 2024, 11:06

"Його змусили", – Путін перед Карлсоном виправдовував Гітлера за вторгнення у Польщу

Диктатор РФ Володимир Путін в інтерв'ю Такеру Карлсону переконував, що Гітлера нібито "змусили" напасти на Польщу 1939 року.

"Його змусили", – Путін перед Карлсоном виправдовував Гітлера за вторгнення у Польщу

Диктатор РФ Володимир Путін у гучному інтерв'ю трампісту Такеру Карлсону виступив на підтримку Адольфа Гітлера. Він запевняв, що того нібито "змусили" атакувати Польщу та почати Другу світову війну.

Інтерв'ю вийшло в ефір у ніч на 9 лютого, передає Діалог.UA.

Намагаючись виправдати власну агресію проти України, Путін почав співати оди Гітлеру. Він виправдовував окупацію військами Гітлера Польщі, запевняючи, що це нібито був вимушений захід.

"Гітлер просив їх (Польщу віддати нацистській Німеччині місто Гданськ - ред.). Поляки відмовилися. Все-таки поляки змусили! Вони загралися та змусили Гітлера почати Другу світову війну саме з них. Чому почалася війна 1 вересня 1939 року саме з Польщі? Вона виявилася незговірливою. Гітлеру нічого не залишалося при реалізації його планів почати саме з Польщі", - видав диктатор РФ.

Виправдовуючи нацизм Гітлера, Путін паралельно намагався звинуватити Україну у нацизмі.

Показовою є реакція на цю дику заяву інтерв'юера Карлсона. Він не вказав Путіну на неприйнятність виправдання злочинів нацистів. Загалом інтерв'ю було надзвичайно комплементарним до російського диктатора. За понад 2 години розмови траміст не поставив Путіну жодного гострого запитання, не вказав на жодну брехню глави РФ.

Крім того, Карлсон після інтерв'ю з Путіним погрожує Україні ядерним ударом.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини