9 лютого 2024, 08:33

Карлсон після інтерв'ю з Путіним погрожує Україні ядерним ударом: "Подобається вам це, чи ні"

Такер Карлсон після свого інтерв'ю з російським диктатором Володимиром Путіним почав погрожувати українцям ядерним ударом через Крим.

Карлсон після інтерв'ю з Путіним погрожує Україні ядерним ударом: "Подобається вам це, чи ні"

Американський блогер-трампіст Такер Карлсон, взявши інтерв'ю у російського диктатора Володимира Путіна, взявся виправдовувати агресію проти України та погрожувати Києву ядерною війною.

Скандальну заяву Карлсон виклав на своєму сайті, передає Діалог.UA.

Блогер США фактично виступив на підтримку окупації українського Криму, визнавши незаконний "референдум", який після вторгнення провела на півострові РФ.

"Там російське населення, вони провели "референдум"... Це частина Росії", - заявив Карлсон.

Закінчив він своє коротке звернення погрозами. Трампіст почав запевняти, що за Крим диктатор РФ нібито почне ядерну війну, а США "це не потрібно".

"Подобається вам це чи ні, Путін почне ядерну війну через Крим", - сказав Карлсон.

Блогер США, який називає себе "журналістом", приєднався до шантажу Кремлем України. Своєю заявою він, очевидно, намагається примусити Київ до капітуляції.

Як і передбачалося, інтерв'ю Карлсона з Путіним було надзвичайно комплементарним. Американський блогер не ставив диктатору гострих запитань, дозволяючи йому нести псевдоісторичну нісенітницю про те, що Україна нібито не має права на існування. Глава РФ під час цієї розмови намагався зняти з себе відповідальність за кровопролитну війну, яку сам же почав.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини