4 лютого 2024, 11:33

У РФ загадково зник Лотос, який очолив "Вагнер" після ліквідації Пригожина, – джерело

Новий ватажок російської ПВК "Вагнер" Антон Єлізаров загадково зник, бойовики нервують.

У РФ загадково зник Лотос, який очолив "Вагнер" після ліквідації Пригожина, – джерело

У Росії не можуть знайти такого собі Антона Єлізарова - нового ватажка ПВК "Вагнер". Імовірно, його заарештовано.

Про це повідомляє російський Telegram-канал "ВЧК-ОГПУ", який, як вважається, пов'язаний зі спецслужбами РФ, передає Діалог.UA.

Єлізаров під позивним "Лотос" очолив "вагнерівців" після того, як попередній ватажок Євген Пригожин зчинив заколот проти Кремля та його ліквідували. Останніми днями він перестав виходити на зв'язок.

"Наше обізнане джерело стверджує, що Лотоса взяли для з'ясування глибини причетності керівництва Росгвардії щодо походу на Москву 23024 червня 2023 року", - написав канал РФ.

Він уточнив, що керівництво Росгвардією під підозрою через свою бездіяльність під час вагнерівського заколоту.

У лавах найманців російської ПВК почалися хвилювання з приводу ймовірного арешту Лотоса. Влада РФ намагається стабілізувати ситуацію.

""Музикантам" (бойовикам "Вагнер" - ред.) колишнім і теперішнім розповідають, що Лотос живий і здоровий... У реальності Єлізаров різко та несподівано зник абсолютно для всіх... Ситуація під копірку нагадує історію зі зникненням Суровікіна, з яким теж хотіли пильно поговорити про невідомі обставини маршу Пригожина на Москву", - пише ВЧК-ОДПУ.

Ресурс "Форпост" припускає, що зникнення Лотоса - це ознака жорсткої внутрішньої боротьби у лавах російських еліт.

"Лотос, схоже, став розмінною монетою у розборках глави Росгвардії, відомого дуелянта Золотова, та секретаря Радбезу Патрушева. Боротьба, як завжди, за доступ до годівниці. Золотов хоче бути віце-прем'єром і сконцентрувати максимум повноважень, насамперед силових. А Патрушев проти цього та зі свого боку готує сина у прем'єри. Ставити Золотову палиці у колеса вирішили за допомогою "Вагнера", звинувачуючи його у змові з Пригожиним... Поки незрозуміло, хто переможе у цій сутичці, але буде однозначно цікаво. Запасаємося попкорном", - пише ресурс.

Тим часом Буданов засумнівався у смерті ватажка ПВК "Вагнер" Пригожина.

Ми також писали, що привид заколоту Пригожина змусив Путіна вживати заходів, створивши Сили оборони Москви.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини