4 січня 2024, 12:46

Привид заколоту Пригожина змусив Путіна вживати заходів, створивши Сили оборони Москви, – британська розвідка

Боячись нової змови після пригожинської, Путін схвалив створення Сил безпеки уряду Москви.

Привид заколоту Пригожина змусив Путіна вживати заходів, створивши Сили оборони Москви, – британська розвідка

Президент-диктатор Російської Федерації Володимир Путін після заколоту ПВК "Вагнер" намагається захистити Москву й особисто себе коханого, створюючи нові військові структури, пише розвідка Міноборони Великої Британії.

Незадовго до інциденту з "походом на Москву" Путін схвалив створення нової організації - Сил безпеки уряду Москви. Однак одразу після заколоту Пригожина ця структура отримала дозвіл на використання вогнепальної зброї.

"Сили безпеки уряду Москви, найімовірніше, було посилено у відповідь на побоювання щодо готовності місцевих сил безпеки Москви перед обличчям бунтівних військ групи "Вагнера", які наступають у червні 2023 року", - зазначає британська розвідка.

У відомстві також зазначають, що нова структура, створена за безпосередньої підтримки Путіна, є яскравим прикладом давньої російської традиції мілітаризації: розширення кількості збройних організацій поза регулярними Збройними силами РФ.

Нагадаємо, у статті WSJ йдеться про те, що Патрушев є організатором убивства Пригожина: під крило літака останнього було закладено бомбу.

Крім того, ЗМІ писали, що Пригожин напередодні заколоту планував виступити у Держдумі з критикою вищого військового керівництва РФ.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини