24 січня 2024, 13:41

У Держдумі РФ відреагували на катастрофу Іл-76 під Бєлгородом і вирішили скаржитися США та Німеччині

Спікер Держдуми РФ Володін доручив підготувати звернення до Конгресу США та парламенту ФРН у зв'язку з падінням літака "Іл-76".

У Держдумі РФ відреагували на катастрофу Іл-76 під Бєлгородом і вирішили скаржитися США та Німеччині

Голова Державної думи країни-агресора Російської Федерації В'ячеслав Володін, повністю підконтрольний диктатору Путіну, доручив підготувати звернення до Конгресу США та німецького парламенту у зв'язку з аварією військово-транспортного літака "Іл-76" у Бєлгородській області, передає Діалог.UA з посиланням на російські ЗМІ.

"Давайте підготуємо звернення до Конгресу США та Бундестагу Німеччини для того, щоб депутати нарешті прозріли, кого вони фінансують, кому допомагають", - заявив спікер російського парламенту.

Кремль продовжує рухати версію про те, що на Іл-76 нібито летіли "на обмін" полонені українські військовослужбовці, однак ця версія викликає сумніви, оскільки жодного обміну найближчим часом воюючі сторони не планували.

"Це нацистський режим, вигодуваний Байденом, Макроном, Шольцем, іншими політиками, вони повинні усвідомити свою відповідальність, а депутати парламентів повинні оголосити їм імпічмент", - переконаний Володін.

Також спікер маріонеткової російської Держдуми захотів "розібратися, які ракети та пускові установки були використані" у момент катастрофи Іл-76.

Нагадаємо, у Бєлгородській області РФ впав російський військово-транспортний літак "Іл-76". Пізніше стало відомо, що на борту Іл-76 було 65 осіб, усі вони загинули під час аварії.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини