У Бєлгородській області РФ упав військово-транспортний літак "Іл-76" – у Мережі з'явилося відео
До події у сусідньому з Україною російському регіоні було оголошено ракетну небезпеку: губернатор Бєлгородської області Гладков написав у Тelegram про якусь подію у Корочанському районі.

У Бєлгородській області РФ впав військово-транспортний літак "Іл-76".
Про це пишуть російські пабліки та поширюють відео падіння палаючого літак та вибуху його на землі.
До цього у російському регіоні, що межує з Україною, було оголошено повітряну тривогу, пов'язану з ракетною небезпекою. Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков написав у Тelegram про якусь подію у Корочанському районі, де працює слідчо-оперативна група і МНС.

Нагадаємо, 14 січня Сили оборони України вразили два літаки ПКС РФ над акваторією Азовського моря. Йдеться про А-50 ДРЛО й Іл-22М ВКС РФ.
Останні новини
"Я був у шоці", – українські спортсмени залишили п'єдестал через гімн РФ, їх змусили платити штраф
16:15На заксобранні у Петербурзі визнали, що у війні "все пішло не так", і вимагали вдарити ядеркою
16:12Окупанти ввели заборону на пересування військових вантажів сухопутним коридором до Криму – "Мадяр"
14:04