11 грудня 2023, 10:58

У Москві сталася аварійна посадка літака з людьми та радіоактивними речовинами

Рейс Москва – Ханти-Мансійськ із небезпечними речовинами вагою 19 кг на борту сів в аеропорту Внуково.

У Москві сталася аварійна посадка літака з людьми та радіоактивними речовинами

Літак, що ніс на борту 19 кг радіоактивних хімічних речовин, який прямував зі столиці Російської Федерації до Ханти-Мансійська, був змушений здійснити екстрену посадку у московському аеропорту Внуково, передає Діалог.UA з посиланням на російські мас-медіа.

Цікаво, що це був звичайний пасажирський рейс. Як вийшло, що така кількість радіоактивних речовин летіла у тому самому літаку, де перебували понад 100 пасажирів, невідомо. Водночас російські ЗМІ пишуть, що перевозити такі речовини у літаках разом із людьми нібито "дозволено Міністерством транспорту РФ".

Повідомляється, що близько 1:00 авіалайнер російської компанії Utair зі 104 пасажирами на борту подав сигнал лиха. Виявилося, що у нього поламалися шасі. На борту перебувало 19 кг радіоактивної речовини, вона належить до категорії небезпечних вантажів, але нібито "дозволена".

Пишуть, що цей літак кружляв у небі близько 40 хвилин, після чого приземлився у Внуково о 1:40.

Також мас-медіа заявляють, що пасажири та небезпечний вантаж на борту "не постраждали".

До речі, не виключено, що це міг бути військовий вантаж, й інформація про його присутність на борту була прихована від пасажирів, тому ніхто з них і не знав, з яким "подарунком" їм доведеться летіти у літаку.

Нагадаємо, у Ставропольському краї довелося екстрено садити літак авіакомпанії "Россия" зі 111 людьми на борту через поломку.

Також у Росії загорівся "Боїнг" зі 176 людьми на борту.

Як повідомлялося раніше, у РФ великі проблеми через санкції: літаки ламаються просто у повітрі.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини