24 липня 2023, 07:50

"Попереду буде щось епічне", – Z-патріоти про підготовку Кремля до жестів "доброї волі" в Україні

Кремль невипадково почав "зачищати" своїх затятих критиків: влада РФ готується до чергових "непростих рішень", зайва критика їм не потрібна.

"Попереду буде щось епічне", – Z-патріоти про підготовку Кремля до жестів "доброї волі" в Україні

Керівництво Росії явно готує непрості рішення щодо війни в Україні, як і 2022 року. Влітку акцент буде зроблено на політичні процеси та підготовку, а восени почнуться жести "доброї волі".

ТГ-канал "Бульба престолів" стверджує, що підготовка до відступу армії РФ в Україні явно ведеться.

"Знеголовлено багато частин ЗС РФ, оскоплено "Вагнер", та й обвинувачення Квачкову, обшуки у "Листві" й арешт Ігоря "Сплотившегося" Рванича (Гіркіна-Стрєлкова - ред.) явно не просто так. Начебто висельні знають, що попереду буде щось епічне та заздалегідь беруть під контроль потенційні точки кристалізації невдоволення", - припускають пропагандисти.

За їхнім оцінюванням, армію РФ очікує розгром на трьох напрямках. ЗСУ вже "прожарюють" противника, та, якщо темп збережеться, на захисників України чекатиме успіх. Останні півтора місяця показали, що Київ промацав противника та тепер методично б'є по "найтонших" місцях.

Як повідомлялося раніше, боєць ЗСУ Дмитро Лінько нагадав про стратегічне значення Бахмутуа для обох сторін поточної війни. Щойно місто буде повністю звільнене, на фронті настане переломний момент.

Також військовий рекомендував не недооцінювати противника, який знав про підготовку ЗСУ до контрнаступу та також робив усе, щоб утримати свої позиції.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини