9 червня 2023, 13:39

Пєсков зганьбився, визнавши, що дрон на Воронеж "упустили" російські військові: "Ми продовжуємо СВО"

У Кремлі звинуватили в атаці на Воронеж Україну, але водночас зазначили, що у будинок влучив уже "збитий" безпілотник.

Пєсков зганьбився, визнавши, що дрон на Воронеж "упустили" російські військові: "Ми продовжуємо СВО"

Кремлівський прес-секретар Дмитро Пєсков, повністю підконтрольний російському президенту-диктатору Путіну, прокоментував під час конф-колу нещодавнє падіння БПЛА на житловий будинок у Воронежі. Він, як і слід було очікувати, звинуватив в інциденті Київ, але водночас допустив суперечливі застереження, передає Діалог.UA.

"Київський режим продовжує атаки на об'єкти цивільної інфраструктури, на житлові будинки. Ця діяльність київського режиму триває, ми з нею продовжуємо боротьбу та продовжуємо спеціальну військову операцію", - заявив Пєсков.

При цьому прес-секретар Путіна вимовив фразу, яка одразу ж поставила з ніг на голову всі звинувачення на адресу Києва.

"Ми знаємо, бачили повідомлення, що він був збитий, і, власне кажучи, там потрапив уже збитий безпілотник. Але деталі уточнюються", - так сказав Пєсков.

Виходить, що, за словами самого прес-секретаря, у житловий будинок влучив уже збитий безпілотник. Навіть якщо він виявиться українським, це ще не факт, то в Кремлі вже визнали, що це не було цілеспрямованою атакою на цивільний об'єкт, а була невдала робота саме російських військових, які намагалися цей дрон нейтралізувати.

Якщо ж підтвердиться, що дрон, який відзначився, стояв на озброєнні не України, а Росії, то слова Пєскова взагалі виглядають смішно.

Нагадаємо, сьогодні у російському Воронежі безпілотник влучив у житлову багатоповерхівку просто біля церкви, є постраждалі: їх поранило осколками шибок.

Після цього з'явилися різні версії причин інциденту. Згідно з першою, будинок протаранив російсько-іранський БПЛА "Герань-2". Згідно з іншою, цей дрон був українським і його збила російська ППО, після чого він упав на багатоповерхівку

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини