7 червня 2023, 15:57

"Згусток племен із відсутньою державністю", – Симоньян образила вірмен

Російська пропагандистка вірменського походження Маргарита Симоньян зробила образливу заяву щодо історії Вірменії, а отже і щодо свого коріння.

"Згусток племен із відсутньою державністю", – Симоньян образила вірмен

Пропагандистка Кремля Маргарита Симоньян, виправдовуючи імперіалістичну політику Кремля, спробувала позбавити Вірменію її історичного минулого. В ефірі пропагандистського ток-шоу "Вечер с Владимиром Соловьевым" вона запевняла, що Вірменія до московської окупації нібито не мала державності, а була роздробленими племенами.

Уривок гучної заяви Симоньян доступний у Telegram-каналі "Україна 365".

"Що робила Росія? Росія приєднувала до себе нації, етноси, країни, якісь згустки племен якихось з відсутньою державністю, у тому числі мій етнос", - заявила Симоньян.

Очевидно, що історію власного етносу кремлівська пропагандистка знає дуже погано. Вірменія вважається однією з найдавніших держав світу. Зачатки вірменської державності почали формуватися ще у 6-му столітті до нашої ери, а вперше Вірменія здобула незалежність у 331-200 роках до нашої ери. У цей час ні Москви, ні Росії не існувало.

Диктатор РФ Володимир Путін практично у кожному своєму виступі звинувачує Захід у нібито "переписуванні історії". Насправді це робить саме його режим. Чого тільки варта його кричуща заява про те, що Україну нібито "створив Володимир Ленін". Така поведінка - це спроба виправдати власну агресивну імперську політику.

Раніше Багдасарян попередив про підготовку Кремлем нової війни проти Вірменії.

Ми також писали, що Симоньян осоромилася в ефірі "НТВ" словами про Україну: у Мережі сміються.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини