1 червня 2023, 14:20

Друг Кадирова Делімханов погрожує Пригожину – назріває конфлікт: "Тільки дай знати, де ти знаходишся"

Нардеп Делімханов, який підпорядковується Кадирову, вступив у перепалку з ватажком ПВК "Вагнер" Пригожиним.

Друг Кадирова Делімханов погрожує Пригожину – назріває конфлікт: "Тільки дай знати, де ти знаходишся"

Депутат Державної думи Російської Федерації від Чечні Адам Делімханов, вірний підручний одіозного Рамзана Кадирова, вирішив розібратися з ватажком "вагнерівців" Євгеном Пригожиним після того, як той зробив їдку заяву щодо роботи спецпризначенців "Ахмат", передає ТГ-канал "Україна 365".

"Женя, ти не розумієш, чим займається підрозділ "Ахмат"... Якщо тобі щось незрозуміло, ти у будь-який час можеш зв'язатися, позначити місце та час, ми тобі пояснимо. Це раз", - заявив Делімханов.

Крім того, друг Кадирова звинуватив ватажка російських найманців у тому, що той став "блогером", а також пригадав Пригожину, скільки людей той угробив під Бахмутом Донецької області.

"Ти став уже блогером і на весь світ кричиш і кричиш, що у вас тільки проблеми, що немає боєприпасів й іншого. Ми всі знаємо, скільки людей поклали у напрямку Бахмуту за 7-8 місяців, ти був керівником..." - додав Адам Делімханов.

Судячи з усього, між видними ватажками російських окупантів назріває доволі серйозний конфлікт, тепер уже у відкритій формі.

Нагадаємо, Пригожин, втікши з Бахмуту, різко змінив свою звичну риторику.

Як повідомлялося раніше, Пригожин після атаки дронів по Москві накинувся на Міноборони Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини